РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною та освітньо-науковою програмами підготовки магістра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:49
комп'ютерних наук та інформаційних технологій
Напрям підготовки: 122, КНСП – Системне проектування
Напрям підготовки: 122, КНСП – Системне проектування
Максимально можлива к-ть студентів: 40 місць
Кількість місць державного замовлення: 0 місць
у тому числі квота МОН для іноземних громадян: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Рейтингова оцінка* | Бали з фахових дисциплін | Бали з іноземної мови | Конкурсний бал* | Здали оригінали документів** | Статус заяви |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Війтів Олександр Павлович | 93.53 | 0 | 0 | 93.53 | Прийнята | |
2 | Гануляк Анастасія Юріївна | 89.12 | 0 | 0 | 89.12 | Прийнята | |
3 | Возняк Роман Володимирович | 87.11 | 0 | 0 | 87.11 | Прийнята | |
4 | Ткачук Назар Вікторович | 81.75 | 0 | 0 | 81.75 | Прийнята | |
5 | Цогла Остап Романович | 81.48 | 0 | 0 | 81.48 | Прийнята | |
6 | Винарович Роман Ігорович | 80.51 | 0 | 0 | 80.51 | Прийнята | |
7 | Дербіж Андрій Васильович | 79.81 | 0 | 0 | 79.81 | Прийнята | |
8 | Винар Тарас Васильович | 79.78 | 0 | 0 | 79.78 | Прийнята | |
9 | Давидович Артем Володимирович | 79.65 | 0 | 0 | 79.65 | Прийнята | |
10 | Вихристюк Катерина Миколаївна | 79.43 | 0 | 0 | 79.43 | Прийнята | |
11 | Головій Ілля Олександрович | 77.74 | 0 | 0 | 77.74 | Прийнята | |
12 | Мандич Богдан Олександрович | 77.09 | 0 | 0 | 77.09 | Прийнята | |
13 | Дзюбчик Андрій Іванович | 75.79 | 0 | 0 | 75.79 | Прийнята | |
14 | Бенько Остап Тарасович | 75.31 | 0 | 0 | 75.31 | Прийнята | |
15 | Шостак Дмитро Ігорович | 74.17 | 0 | 0 | 74.17 | Прийнята | |
16 | Цибочкін Микита Сергійович | 74.09 | 0 | 0 | 74.09 | Прийнята | |
17 | Дворян Віталій Ігорович | 72.75 | 0 | 0 | 72.75 | Прийнята | |
18 | Михалина Юрій Іванович | 71.78 | 0 | 0 | 71.78 | Прийнята | |
19 | Блохін Дмитро Сергійович | 69.96 | 0 | 0 | 69.96 | Прийнята | |
20 | Сотник Андрій Анатолійович | 68.57 | 0 | 0 | 68.57 | Прийнята | |
21 | Турко Олег Тарасович | 67.56 | 0 | 0 | 67.56 | Прийнята | |
22 | Гуль Орест Васильович | 63.56 | 0 | 0 | 63.56 | Прийнята | |
23 | Гнатків Богдан Романович | 52.30 | 0 | 0 | 52.30 | Прийнята |