РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52
Інститут прикладної математики та фундаментальних наук (ІМФН)
Спеціальність: 113, ПМ – Прикладна математика (відкрита*)
Спеціальність: 113, ПМ – Прикладна математика (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 100 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 66 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п | Прізвище, ім’я по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал | Особливі умови вступу | Здали оригінали документів |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0097-6333951 | 4 | квота1 | ||
2 | Базюк Лідія Юріївна | комерція | |||
3 | Бакай Георгій Ярославович | 1 | |||
4 | Барвінська Ванесса Іванівна | 3 | |||
5 | Бернадін Олександр Володимирович | 6 | |||
6 | Бубнов Олексій Володимирович | 7 | |||
7 | Ватуляк Олег Володимирович | 3 | |||
8 | Вовк Софія Богданівна | 5 | |||
9 | Гірний Микола Олегович | 7 | |||
10 | Гаврилюк Андрій Андрійович | 1 | |||
11 | Герасимюк Орися Василівна | 2 | |||
12 | Гнатишин Володимир Володимирович | 2 | |||
13 | Гомзяк Дмитро Петрович | 3 | |||
14 | Горбачов Сергій Олександрович | 4 | |||
15 | Грушецький Назарій Миколайович | 4 | |||
16 | Гуменюк Назар Віталійович | 3 | |||
17 | Журомська Соломія Вячеславівна | 3 | |||
18 | Заремблюк Дмитро Олександрович | 1 | |||
19 | Копичин Анастасія Ростиславівна | 3 | |||
20 | Куц Максиміліан Едвардович | 1 | |||
21 | Медвідь Єгор Георгійович | 2 | |||
22 | Мисак Олександр Петрович | 2 | |||
23 | Мороз Артем Олександрович | 1 | |||
24 | Олійник Максим Анатолійович | 3 | |||
25 | Паращинець Юлія Василівна | 1 | |||
26 | Пеленська Софія Ігорівна | 4 | |||
27 | Побережний Богдан Сергійович | 2 | |||
28 | Поповчак Орест Тарасович | 3 | |||
29 | Сідельник Тетяна Зіновіївна | 7 | |||
30 | Садоха Роман Андрійович | 2 | |||
31 | Стадник Анеля Андріївна | 2 | |||
32 | Суприган Марина Віталіївна | 4 | |||
33 | Тітарчук Вероніка Олександрівна | 7 | |||
34 | Тимчишин Марта Романівна | 3 | |||
35 | Третьяков Кирило Олексійович | 3 | |||
36 | Фур Ярослав Михайлович | 4 | |||
37 | Чернікова Ніколетт Вікторівна | 1 | |||
38 | Чорна Марта Ігорівна | 6 | |||
39 | Юзвенко Андрій Валерійович | 6 |