РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52
Інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології (ІКТА)
Спеціальність: 122, ІР – Комп'ютерні науки (відкрита*)
Спеціальність: 122, ІР – Комп'ютерні науки (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 150 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 28 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п | Прізвище, ім’я по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал | Особливі умови вступу | Здали оригінали документів |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0097-6145097 | 4 | квота1 | ||
2 | 0097-6330308 | 2 | квота1 | ||
3 | 0097-6333951 | 2 | квота1 | ||
4 | Єгорова Вікторія Олексіївна | 1 | |||
5 | Адаменко Іван Дмитрович | комерція | |||
6 | Білик Максим Тарасович | 1 | |||
7 | Білик Олег Несторович | комерція | |||
8 | Будзін Максим Романович | 1 | |||
9 | Валявка Маркіян Олегович | 2 | |||
10 | Ватуляк Олег Володимирович | 5 | |||
11 | Висоцька Христина Володимирівна | 1 | |||
12 | Войтковський Олександр Миколайович | 2 | |||
13 | Гірний Микола Олегович | 2 | |||
14 | Гаєвський Юрій Любомирович | 1 | |||
15 | Гаврушко Мирослав Олегович | 2 | |||
16 | Галайчак Данило Володимирович | 4 | |||
17 | Гарбар Михайло Андрійович | комерція | |||
18 | Герасимчук Олег Тарасович | 2 | |||
19 | Гербей Олексій Олександрович | 1 | |||
20 | Грицай Ростислав Ігорович | 1 | |||
21 | Доскочинський Денис Семенович | 1 | |||
22 | Дьомін Дмитро Олексійович | 7 | |||
23 | Журомська Соломія Вячеславівна | 2 | |||
24 | Кіндрат Віталій Олегович | 2 | |||
25 | Каспруков Артем Віталійович | комерція | |||
26 | Климчук Олександр Ігорович | 3 | |||
27 | Кобельський Вадим Володимирович | 5 | |||
28 | Коваленко Богдан Михайлович | 2 | |||
29 | Ковальчук Анастасія Михайлівна | 4 | |||
30 | Кондера Святослав Юрійович | 6 | |||
31 | Кошенко Анна Євгенівна | 2 | |||
32 | Кравець Ждан Васильович | 5 | |||
33 | Крикун Роман Віталійович | комерція | |||
34 | Лопушанський Дмитро Андрійович | 1 | |||
35 | Мінін Даніїл | комерція | |||
36 | Мінін Даніїл | 1 | |||
37 | Маковійчук Андрій Андрійович | 7 | |||
38 | Мандзак Маркіян Романович | 4 | |||
39 | Надвідній Олег Володимирович | 2 | |||
40 | Омелькіна Дар'я Віталіївна | 3 | |||
41 | П'янова Олена Сергіївна | 1 | |||
42 | Пітуля Дмитро Ігорович | 2 | |||
43 | Пеленська Софія Ігорівна | 3 | |||
44 | Петринко Максим Юрійович | 3 | |||
45 | Плохотнюк Ілля Віталійович | комерція | |||
46 | Поповчак Орест Тарасович | 1 | |||
47 | Порядін Олександр Юрійович | 1 | |||
48 | Прокопчук Даниїл Володимирович | 3 | |||
49 | Радченко Христина Сергіївна | 7 | |||
50 | Садоха Роман Андрійович | 4 | |||
51 | Сарахман Анатолій-Яків Васильович | комерція | |||
52 | Сембай Владислав Володимирович | 2 | |||
53 | Сидір Олена Юріївна | 2 | |||
54 | Сорока Лев Анатолійович | 5 | |||
55 | Теленько Давид | 1 | |||
56 | Тимчишин Марта Романівна | 2 | |||
57 | Хамар Іван Олегович | 4 | |||
58 | Хандон Олег Романович | комерція | |||
59 | Чиківчук Микола Сергійович | 3 | |||
60 | Янович Олександра Олександрівна | 1 | |||
61 | Янюк Артур Сергійович | комерція |