Рейтингові списки/ Бакалаври денна/ Філологія (прикладна лінгвістика)

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ)
Спеціальність: 035.10, ФЛ – Філологія (прикладна лінгвістика) (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 270 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 76 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів
1 0097-6181046   квота1
2 Івлєва Євгенія Станіславівна  
3 Андрейко Олена Петрівна  
4 Андрушків Діана Ігорівна  
5 Білик Наталія Володимирівна  
6 Банах Софія-Любов Андріївна  
7 Бардин Уляна Романівна  
8 Барщак Михайло Сергійович  
9 Бойко Христина Василівна  
10 Вартовник Олена Андріївна  
11 Васін Максим Сергійович  
12 Вовк Анна Василівна  
13 Гаврилишин Анастасія-Соломія Володимирівна  
14 Ганіткевич Софія Андріївна  
15 Гливка Анастасія Володимирівна  
16 Гнип Наталія Ігорівна  
17 Даців Василь Романович  
18 Дмитришин Христина Володимирівна  
19 Довгополюк Юлія Михайлівна  
20 Жмут Софія Петрівна  
21 Запівахін Олександр Євгенович  
22 Захтей Софія Андріївна  
23 Кадикало Софія Андріївна  
24 Казанцев Дмитро Олексійович  
25 Кардаш Соломія Андріївна  
26 Кизима Юлія Олегівна  
27 Кліпков Ігор Романович  
28 Ковтонюк Анатолій Ростиславович  
29 Корунов Іван Олександрович  
30 Коханевич Анастасія Дмитрівна комерція  
31 Кубинець Софія Богданівна  
32 Лінинський Максим Володимирович комерція  
33 Лах Олег Ігорович  
34 Лебединська Марія Миколаївна комерція  
35 Лизун Роман Сергійович  
36 Мартинюк Марія Ігорівна комерція  
37 Мокрик Анастасія Ігорівна  
38 Мшар Христина Вікторівна  
39 Наводілова Вікторія Сергіївна  
40 Панасенко Ельвіра Павлівна  
41 Перець Марія Зіновіївна комерція  
42 Петляковська Юлія Олегівна  
43 Попович Христина Іванівна  
44 Рахівська Ніколетта Миколаївна  
45 Сідельник Тетяна Зіновіївна  
46 Савчак Марія Іринеївна  
47 Сазонова Дарія Володимирівна  
48 Сеньків Олександра Степанівна  
49 Сичило Артур Андрійович  
50 Сорочинська Ольга Степанівна  
51 Степанько Ольга Олексіївна  
52 Талоха Ольга Ігорівна  
53 Трухим Лілія Романівна комерція  
54 Тютіна Лілія Сергіївна  
55 Федорів Наталія Іванівна  
56 Хомік Олена Володимирівна  
57 Цьокан Віра Василівна  
58 Язовецький Юрій Романович комерція