Рейтингові списки/ Бакалаври денна/ Інформаційні системи та технології

РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК

вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52

Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій (ІКНІ)
Спеціальність: 126, ІТ – Інформаційні системи та технології (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 75 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 21 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п Прізвище, ім’я по батькові Пріоритет Конкурсний бал Особливі умови вступу Здали оригінали документів
1 0097-6161634   квота1
2 0097-6287414   квота1
3 Атанасов Антон Сергійович  
4 Баран Олег Назарович комерція  
5 Бурчо Віталій Іванович  
6 Вовк Дмитро Романович  
7 Войтковський Олександр Миколайович  
8 Галайчак Данило Володимирович  
9 Гарнюк Вікторія Миколаївна  
10 Гретчин Сергій Михайлович комерція  
11 Грисюк Ігор Віталійович  
12 Дітківський Кирило Сергійович  
13 Данилів Діана Ігорівна  
14 Данилова Дарія Дмитрівна  
15 Домарацький Роман Олегович  
16 Здеорук Вікторія Володимирівна  
17 Кліщ Микола Любомирович  
18 Коваленко Антон Сергійович  
19 Крушельницька Вікторія Ігорівна  
20 Лутчин Дмитро Всеволодович  
21 Малеш Іван Сергійович  
22 Матківська Марія Василівна  
23 Медвідь Єгор Георгійович  
24 Микитюк Ростислав Олегович  
25 Олійник Артем Володимирович  
26 Папіш Мирослав Дмитрович  
27 Перевертайло Костянтин Миколайович  
28 Петринко Максим Юрійович  
29 Плохотнюк Ілля Віталійович комерція  
30 Поповчак Орест Тарасович  
31 Порядін Олександр Юрійович  
32 Присняк Владислав Святославович  
33 Рак Роман Євгенович  
34 Роман Анастасія Віталіївна  
35 Сідельник Юрій Вікторович  
36 Сембай Владислав Володимирович  
37 Семенишен Антон Юрійович  
38 Стащук Василь Євгенович  
39 Ткачук Світлана Миколаївна  
40 Урин Максим Валерійович  
41 Фразік Олег Васильович  
42 Хамар Іван Олегович  
43 Хрол Іван Віталійович  
44 Шипаєва Діана Володимирівна комерція  
45 Шоп'як Остап Олександрович  
46 Янович Олександра Олександрівна  
47 Янюк Артур Сергійович комерція  
48 Яцола Андрій Васильович