СПИСОК
зареєстрованих та результатів творчих конкурсів для вступу
на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52
Інститут архітектури (ІАРХ)
Спеціальність: 191, АР – Архітектура та містобудування (фіксована*)
Спеціальність: 191, АР – Архітектура та містобудування (фіксована*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 220 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 0 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п | Прізвище, ім’я по батькові | Рисунок | Креслення | Композиція |
---|---|---|---|---|
1 | Аноєв Максим Данилович | 145 | 180 | 147 |
2 | Бєловолов Валентин Олександрович | 170 | 177 | 180 |
3 | Безродна Євгенія Федорівна | 155 | 161 | 170 |
4 | Борисенко Катерина Тарасівна | 155 | 191 | 155 |
5 | Борщ Марія Остапівна | 163 | 180 | 161 |
6 | Вовчок Євгеній Васильович | 147 | 167 | 160 |
7 | Гальчук Оксана Іванівна | 150 | 168 | 161 |
8 | Гетьман Андріана Ярославівна | 190 | 193 | 191 |
9 | Гецко Анна Мирославівна | 191 | 191 | 191 |
10 | Голубінка Руслан Андрійович | 188 | 192 | 186 |
11 | Гостищева Діана Андріївна | 145 | 160 | 147 |
12 | Грень Анна Петрівна | 192 | 191 | 191 |
13 | Гринькевич Данило Русланович | 179 | 190 | 180 |
14 | Гуска Софія Андріївна | 146 | 171 | 160 |
15 | Дулепа Орест Ігорович | 173 | 175 | 191 |
16 | Жидачевська Анастасія | 193 | 193 | 190 |
17 | Жук Катерина Олександрівна | 177 | 190 | 195 |
18 | Зозуляк Соломія Любомирівна | 165 | 170 | 157 |
19 | Карпяк Дмитро Ярославович | 188 | 191 | 191 |
20 | Колесник Софія Ярославівна | 148 | 172 | 165 |
21 | Криворука Антон Олександрович | 147 | 160 | 150 |
22 | Куліш Ілля Олександрович | 165 | 150 | 160 |
23 | Кушнір Єлизавета Володимирівна | 161 | 177 | 172 |
24 | Лизун Роман Сергійович | 192 | 191 | 190 |
25 | Місюрак Юлія Романівна | 145 | 188 | 150 |
26 | Мартинкова Катерина Олегівна | 160 | 165 | 194 |
27 | Масляник Марія Степанівна | 163 | 173 | 156 |
28 | Мицак Аксенія Володимирівна | 147 | 180 | 188 |
29 | Моргун Ангеліна Іванівна | 143 | 140 | 154 |
30 | Нікуліна Анастасія Олександрівна | 178 | 181 | 169 |
31 | Науменко Карина Сергіївна | 155 | 149 | 150 |
32 | Новосьолов Микола Олександрович | 165 | 168 | 155 |
33 | Панчишин Остап Романович | 191 | 192 | 192 |
34 | Петричко Михайло Андрійович | 189 | 192 | 194 |
35 | Прокурат Вікторія Богданівна | 175 | 191 | 188 |
36 | Романець Катерина Володимирівна | 167 | 147 | 150 |
37 | Сазонова Дарія Володимирівна | 189 | 188 | 194 |
38 | Семерак Анастасія Ігорівна | 152 | 174 | 174 |
39 | Синюк Сергій Вікторович | 173 | 161 | 157 |
40 | Сирватка Соломія Ігорівна | 145 | 155 | 150 |
41 | Стадницька Марта Іванівна | 191 | 192 | 190 |
42 | Стрілець Неоніла Андріївна | 180 | 176 | 162 |
43 | Турко Анастасія Юріївна | 152 | 160 | 161 |
44 | Федорак Олександра Остапівна | 177 | 173 | 173 |
45 | Федоренко Яніна Сергіївна | 160 | 175 | 165 |
46 | Хріновська Уляна Андріївна | 145 | 152 | 160 |
47 | Худзяк Устим Остапович | 190 | 192 | 190 |
48 | Челак Олеся Андріївна | 192 | 194 | 189 |
49 | Шевчук Софія Сергіївна | 187 | 185 | 173 |
50 | Юрович Єлізавета Романівна | 169 | 151 | 155 |
51 | Ямкова Валерія Максимівна | 177 | 173 | 173 |
52 | Ярощук Христина Олегівна | 191 | 192 | 191 |