РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК
вступників на перший курс денної форми навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра
до Національного університету «Львівська політехніка» у 2019 році
з відмітками про подані оригінали документів станом на 10.07.2019 17:52
Інститут геодезії (ІГДГ)
Спеціальність: 193, ГД – Геодезія та землеустрій (відкрита*)
Спеціальність: 193, ГД – Геодезія та землеустрій (відкрита*)
Максимально можлива к-ть студентів**: 230 осіб
Кількість рекомендованих на бюджет: 76 осіб
Квота для осіб визначена у п. 1, 2 розділу VIII Умов прийому: 0
Квота для мешканців тимчасово окупованої території: 0
Подали оригіналів: 0 осіб
№ п/п | Прізвище, ім’я по батькові | Пріоритет | Конкурсний бал | Особливі умови вступу | Здали оригінали документів |
---|---|---|---|---|---|
1 | 0097-6225084 | 5 | квота1 | ||
2 | Ількув Василь Васильович | 3 | |||
3 | Артишко Марко Олегович | 1 | |||
4 | Бадзь Сюзанна Олександрівна | комерція | |||
5 | Байбула Назар Романович | 1 | |||
6 | Близнюк Максим Андрійович | 1 | |||
7 | Боднарюк Вікторія Олександрівна | 5 | |||
8 | Гарбовський Назарій Володимирович | 3 | |||
9 | Голик Христина Зеновіївна | 1 | |||
10 | Гончарук Максим Олександрович | 2 | |||
11 | Гостищева Діана Андріївна | 2 | |||
12 | Гулик Кирило Петрович | 2 | |||
13 | Дідик Назарій Ігорович | 6 | |||
14 | Кіяшко Андрій Вікторович | 4 | |||
15 | Карпяк Дмитро Ярославович | 5 | |||
16 | Колчар Йоганн Йосипович | 1 | |||
17 | Костів Володимир Іванович | 2 | |||
18 | Куций Ярослав Станіславович | 2 | |||
19 | Лазар Мар'яна Богданівна | комерція | |||
20 | Місюрак Юлія Романівна | комерція | |||
21 | Маковей Любомир Володимирович | 1 | |||
22 | Мартинкова Катерина Олегівна | 2 | |||
23 | Моргун Ангеліна Іванівна | 2 | |||
24 | Мороз Даниїл Сергійович | 1 | |||
25 | Намачинський Назарій Миколайович | 1 | |||
26 | Немічев Олександр Олегович | 2 | |||
27 | Нечипоренко Тетяна Олегівна | 2 | |||
28 | Околович Олександр Олегович | 4 | |||
29 | Омельян Олександр Валерійович | 2 | |||
30 | Омеляш Тарас Васильович | 1 | |||
31 | Павлова Євгенія Олександрівна | 5 | |||
32 | Павлюк Ангеліна Михайлівна | 5 | |||
33 | Панькевич Роман Михайлович | 3 | |||
34 | Петухов Олександр Сергійович | 5 | |||
35 | Славний Ян Артурович | 1 | |||
36 | Шатковський Сергій Володимирович | 2 |